Loading...
Agenda 2018-01-16T15:19:31+00:00

Download de TMA Agenda 2018 in één handig overzicht!

TMA Training 2018

Training dag 1Training dag 2IntervisieLocatieTrainer
1Dinsdag 9 januariDinsdag 30 januariDinsdag 20 februariDe PythPierre Emanuel of Marianne Kieft
2Maandag 22 januariMaandag 19 februariMaandag 12 maartDe PythMieke ten Have
3Donderdag 15 februariDonderdag 8 maartDonderdag 29 maartDe PythMarianne Kieft
4Woensdag 21 februariWoensdag 14 maartWoensdag 4 aprilDe PythFrits Slingerland of Frank de Klerk
5Dinsdag 6 maartDinsdag 27 maartDinsdag 17 aprilDe PythTineke Kamerling
6Maandag 26 maartMaandag 16 aprilMaandag 7 meiDe PythHarry Brink
7Donderdag 5 aprilDonderdag 26 aprilDonderdag 17 meiDe PythAdrienne Wijlaars
8Woensdag 25 aprilWoensdag 16 meiWoensdag 6 juniDe PythTineke Kamerling
9Dinsdag 8 meiDinsdag 29 meiDinsdag 19 juniDe PythMieke ten Have
10Maandag 28 meiMaandag 18 juniMaandag 9 juliDe PythEllen de Goede
11Donderdag 7 juniDonderdag 28 juniDonderdag 19 juliDe PythFrits Slingerland of Frank de Klerk
12Donderdag 21 juniDonderdag 12 juliDonderdag 16 augustusDe PythAdrienne Wijlaars
13Woensdag 18 juliWoensdag 15 augustusWoensdag 5 septemberDe PythHarry Brink
14Dinsdag 28 augustusDinsdag 18 septemberDinsdag 9 oktoberDe PythEllen
15Maandag 3 septemberMaandag 24 septemberMaandag 15 oktoberDe PythPierre Emanuel of Marianne Kieft
16Donderdag 20 septemberDonderdag 11 oktoberDonderdag 1 novemberDe PythMieke ten Have
17Woensdag 3 oktoberWoensdag 24 oktoberWoensdag 14 novemberDe PythEllen de Goede
18Donderdag 18 oktoberDonderdag 8 novemberDonderdag 29 novemberDe PythFrits Slingerland of Frank de Klerk
19Dinsdag 6 novemberDinsdag 27 novemberDinsdag 18 decemberDe PythTineke Kamerling
20Maandag 26 novemberMaandag 17 decemberMaandag 7 januariDe PythHarry Brink
21Donderdag 13 decemberDonderdag 10 januariDonderdag 31 januariDe PythAdrienne Wijlaars

Teamtraining 2018

DataTijdTrainerLocatie
1Woensdag 17 januari10.00 – 17.00Ellen de GoedeDe Pyth
2Dinsdag 13 februari10.00 – 17.00Tineke KamerlingDe Pyth
3Maandag 12 maart10.00 – 17.00Adrienne WijlaarsDe Pyth
4Woensdag 11 april10.00 – 17.00Connie Heijnenkamp / Grenet DeuzemanDe Pyth
5Donderdag 24 mei10.00 – 17.00Harry BrinkDe Pyth
6Maandag 11 juni10.00 – 17.00Frits Slingerland / Frank de Klerk + Ellen de GoedeDe Pyth
7Dinsdag 3 juli10.00 – 17.00Tineke KamerlingDe Pyth
8Donderdag 30 augustus10.00 – 17.00Ellen de GoedeDe Pyth
9Donderdag 6 september10.00 – 17.00Mieke ten HaveDe Pyth
10Maandag 29 oktober10.00 – 17.00Pierre Emanuel / Marianne KieftDe Pyth
11Donderdag 22 november10.00 – 17.00Connie Heijnenkamp / Grenet DeuzemanDe Pyth
12Dinsdag 11 december10.00 – 17.00Pierre Emanuel / Marianne KieftDe Pyth

Workshop 2018

 DataTijd
1Dinsdag 13 februari10.00 – 12.30
2Dinsdag 17 april10.00 – 12.30
3Dinsdag 15 mei10.00 –  12.30
4Donderdag 21 juni10.00 – 12.30
5Dinsdag 23 oktober10.00 – 12.30

Supervisie 2018

DataTijdTrainerLocatie
1Donderdag 22 maart10.00 – 15.00Carlo WagemakersDe Pyth
2Dinsdag 12 juni10.00 – 15.00Francisca SchroerDe Pyth
3Maandag 10 september10.00 – 15.00Manon JansenDe Pyth
4Donderdag 15 november10.00 – 15.00Carlo WagemakersDe Pyth