Menu
Selectie voelt vaak tactisch. Maar in werkelijkheid is het een strategische keuze die bepaalt of instroom uitgroeit tot duurzame waardecreatie.
Op vrijdag 13 november organiseren wij in Utrecht de TMA Masterclass Instroom & Samenwerken. Een interactieve dag waarin we vanuit wetenschappelijke inzichten en de TMA-methode kijken naar talentgerichte instroom en samenwerken.
Wanneer: vrijdag 13 november | 10.00 – 16.00 uur
Waar: TMA, Pythagoraslaan 101, Utrecht
Prijs: €895,- excl. BTW
De Masterclass Instroom & Samenwerken is een verdiepende sessie waarin we samen kijken naar hoe organisaties strategischer, slimmer en effectiever kunnen werken aan instroom, ontwikkeling en samenwerken.
Wij geloven dat:
Ochtend | Wetenschappelijke inzichten met prof. dr. Lidewey van der Sluis
In de ochtend deelt prof. dr. Lidewey van der Sluis vanuit haar gedachtegoed wetenschappelijke en praktische inzichten over strategisch talentmanagement. Zij zoomt in op relevant en actueel wetenschappelijk onderzoek en deelt bruikbare concepten en instrumenten voor instroom en talentgericht samenwerken.
Middag | Instroom & Samenwerken met André Blom (TMA)
In de middag sluit André Blom vanuit TMA aan op het thema met een toelichting op de TMA methode en -filosofie voor instroom en samenwerken. Aan de hand van een simulatiecase wissel je perspectieven en ervaringen uit.
Deze masterclass is bedoeld voor professionals die invloed hebben op instroom, talentontwikkeling en samenwerken binnen hun organisatie, zoals:
Werk je aan groei, verandering of professionalisering van je organisatie?
Dan is deze masterclass voor jou.
Je ontdekt dat Instroom & samenwerken drie samenhangende onderdelen omvat die samen de start vormen van talentgericht organiseren:
Door deze processen met elkaar te verbinden ontstaat een continuüm van instroom tot samenwerken, waarin medewerkers vanaf de eerste dag werken vanuit hun natuurlijke talenten en de organisatie gericht bouwt aan bevlogenheid, eigenaarschap en duurzame prestaties!
Een boek om verder te verdiepen
Na afloop ontvang je het boek Het Selectieproces – Van opdracht tot voordracht van prof. dr. Lidewey van der Sluis. Zo kun je de inzichten uit de masterclass nog eens rustig nalezen en meenemen naar je eigen praktijk.
Meld je aan voor de Masterclass Instroom & Samenwerken
Het aantal plaatsen is beperkt om maximale interactie en persoonlijke verdieping te waarborgen.